آخرین راه حل کاهش وزن و لاغری

سلام دوستان گرامی در این سری از مطالب کاربردی سایت اسپینو به بررسی ادامه نکاتی در مورد آخرین راه حل کاهش وزن و لاغری بپردازیم بنابراین خواهش میکنیم با ما همراه باشید.

هفت کلید طلایی برای کاهش وزن دائمی و همیشگی آنچه را که قصد دارید برای رسیدن به وزن طبیعی خود انجام دهید، بر خلاف هر نوع رژیم یا برنامه سازنده ای که تاکنون به کار گرفته اید، عمل می کند.

قصد دارم هفت توصیه ی مهم به شما ارائه دهم که آنها را «کلید» می نامم تا بدین طریق مجددا زندگی شما را تغییر داده و به نظم آورم (هم از لحاظ درونی و هم از لحاظ بیرونی) به طوری که به کاهش وزن برسید و تا آخر عمر آن را حفظ کنید.

به روش های زیر در مورد این کلیدها فکر کنید. در انتهای تالار طولانی و پرشیب روش خاص و حیاتی کنترل وزن ایستاده اید. هر چند تاکنون، بعضی از این درها به روی شما بسته شده اند. آنها مسیر شما را سد کرده و مانع موفقیت شما شدند. شما هزاران کلید را امتحان کرده اید که همه ی آنها اشتباه بوده اند یا نتوانسته اید از کلیدهای درست و مناسب استفاده کنید.

تنها کلیدهای درست، این قفل ها را باز می کنند. اینها کلیدهایی هستند که به شما ارائه میدهم تا هریک از این درها را بگشایید و قدم های لازم را برای عبور از این تالار بردارید. وقتی با کلید درست و مناسب درها را باز کردید، هریک از این هفت در، شما را به کنترل دائمی و شخصی وزن خود نزدیک تر می سازد.

آخرین راه حل کاهش وزن و لاغری

بدیهی است که کار شما این است که در را باز کنید و وارد آن شوید و متعهد گردید که تغییر می کنید و به حرکت به سمت جلو ادامه دهید تا از هر هفت دروازه عبور کنید.

هر گامی که برمی دارید، قدمی به سوی پیشرفت و ترقی برمی دارید و اگر نتوانید هیچ کدام از درها را باز کنید و وارد آن شوید، به محل آغازین خود باز خواهید گشت. حتی اگر از دو، چهار و یا شش تای این هفت در عبور کنید، باز هم به مرحله ی اول خود باز می گردید؛ به جایی که شروع کردید؛ یا حتی بدتر از

اما اگر از همه ی هفت در به طور کامل عبور کنید، در انتهای سفر خود به خواسته تان خواهید رسید. به خواسته ای که تا کنون نتوانسته اید به آن برسید یا آن را حفظ کنید.

این کتاب در مورد شناسایی این هفت دروازه است و به شما یاد می دهد که چطور قفل این درها را باز کنید. هر کسی که این کتاب را مطالعه می کند باید از همان مرحله شروع کند. ممکن است بعضی از این اطلاعات برای شما آشنا باشند اما بیشتر آنها این طور نیستند.

تا به حال شاید بعضی از کلیدها را داشته اید. اگر این طور است، عالی است. ولی ما روی چگونگی افزایش کاربرد آنچه داشتید و بر مبنا و پایه ای که داشته اید، کار می کنیم. اکثر شما هیچ یک از این کلیدها را نداشته اید، حتی اولین دروازه را به سوی کاهش وزن نگشوده اید و این خیلی خوب است. این کتاب برای همان مرحله ای که در آن قرار دارید، طراحی شده است.

 

آخرین راه حل کاهش وزن و لاغری

 

حتی اگر بعضی از کلیدهای خاص را می شناسید، برای تقویت، مددجویی تشویق و عملی کردن گام های بیشتری که شما را به سوی موفقیت و ایجاد ارزش برای خودتان رهنمون می شود، از آنها استفاده کنید. بله، ممکن است وقت بیشتری صرف بعضی از کلیدها کنید و بعضی ها را زیاد به کار نبرید اما با تسلط و کسب مهارت کافی در استفاده از همه کلیدها است که خو توانست این کار را درست انجام دهید، این بار همین حالا شروع کنید.

آخرین راه حل کاهش وزن و لاغری

میدانم که دوست دارید به قسمت اصلی این کتاب برسید که به شما بگویی چه بخورید و چطور ورزش کنید. اما این همان احساس نیاز شدید یا نیاز رسید به رضایت فوری است که در مواقع و موارد قبلی شما را دچار مشکل کرده است.

اگر از این کلیدها به ترتیب استفاده نکنید، نخواهید توانست فرصت تسلط یافتن بر همه ی آنها را به دست آورید. اما اگر به قدر کافی صبر داشته باشید تا کار را همان طور که طرح ریزی شده است انجام دهید، خود را برای رسیدن به موفقیت آماده کرده اید. در مقابل نیاز به پیشرفت ناگهانی مقاومت کنید. به زودی به آنجا می رسید و وقتی به آن مرحله رسیدید، به نتایجی عالی دست خواهید یافت.

لطفا این را هم فراموش نکنید که: تفاوت بین کسانی که نمی توانند وزن خود را کم کنند و کسانی که می توانند این کار را انجام دهند، در استفاده از این هفت کلید است. بیست درصد کسانی که نمی توانند به طور پایدار وزن خود را کم کنند، در واقع از تمام این کلیدها استفاده نکرده اند. هشتاد درصد کسانی هم که موفق شده اند، با استفاده از این کلیدها به نتایج مورد نظرشان رسیده اند.

همان طور که یکی از قوانین زندگی ام می گوید: «دو راه بیشتر ندارید یا به آن می رسید و یا نمی رسید.» هشتاد درصد به آن می رسند. شما هم در آستانه ی رسیدن به یکی از آنها هستید و به کسان دیگری که به آن رسیدند، می پیوندید. قصد داریم این هواپیما را فرود بیاوریم

محصولات

منابع

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه