با سلام دوستان عزیز در این سری از مقالات وبسایت اسپینو به بررسی آمادگی ذهنی برای رژیم لاغری می پردازیم نکته مهم برای لاغری داشتن آمادگی ذهنی است که باعث می شود شخص امید خود را از دست ندهد.

آمادگی ذهنی برای رژیم لاغری

زندگی بازخورد نگرش ماست.

ما ناخواسته بیشتر اوقات درگیر افکار منفی و نادرست می شویم.

نگرش منفی مانع لذت بردن ما از زندگی و دستیابی به موفقیت می شود. بهترین راه برای تغییر نگرش ایجاد عادتهای مثبت روزانه و مثبت کردن ذهن می باشد.

اولین سوال که در ذهن افراد بایستی مرور شود این است که چقدر آمادگی برای کاهش وزن دارید؟ هدف شما از کاهش وزن چیست؟ آیا به معایب و مزایای آن اندیشیده اید؟ و هزاران سوال که در ذهن همه افراد مرور می شود

. پاسخ تمامی سوالات در ذهن شما قرار دارد. چیزی که مهم است این است که حفظ سلامتی در درجه اول قرار دارد. یک فردی که تصمیم به لاغری گرفته است باید بداند که کاهش وزن صرفا از طریق نخوردن نیست، بلکه فعالیت بدنی و ورزش های جسمانی تاثیرگذار است.

در ابتدا  که طبق برنامه غذایی پیش می روید،بدن مقابله می کند،بدلیل اینکه به گرسنگی عادت ندارد،حجم معده ی شما ممکن است آنقدر بزرگ باشد که با کم کردن وعده های روزانه واکنش نشان دهد و تمایل به خوردن بیش از حد داشته باشد. پس شرط اول برای کاهش وزن اراده مصمم و پشتکار عالی است. فکر خودتان را کمی درگیر کنید که با دیدن غذاهای پرچرب و رنگارنگ واکنشی تحریک آمیز بروز ندهد.

تمامی موارد بالا باعث می شود شخص آمادگی ذهنی برای شروع رژیم لاغری داشته باشد پس همیشه در ذهن داشته باشید برای لاغری ابتدا با خودتان کنار بیایید بعد شروع به استفاده از قرص های لاغری یا مشاوره های لاغری کنید.

 

موفق و پیروز باشید.

برای کاهش وزن سریعتر می توانید از محصولات وب سایت ما استفاده کنید.

فروشگاه

منبع

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه