آنچه فکر میکنی تبدیل میشی

سلام دوستان گرامی در این سری از مطالب کاربردی سایت اسپینو به بررسی آنچه فکر میکنی تبدیل میشی می پردازیم بنابراین خواهش میکنیم با ما همراه باشید.

هم اکنون تخمین زده شده است که تقریبا شصت و پنج درصد جمعیت دنیا اضافه وزن دارند و این موضوع همه گیر شده است.

حال بیماری چاقی علت قابل پیشگیری اصلی مرگ آمریکایی ها به شمار می رود – سیگار کشیدن عامل دوم است. چاقی یکی از شرایط بالینی است که بیشترین مقاومت را در مقابل درمان دائمی دارد. حتی عده ای می گویند درمان آن بسیار سخت تر از درمان سرطان است. شاید شما هم مثل بسیاری از کسانی هستید که این رژیم ها را رعایت می کنند ولی دوباره بعد از یک سال تمام وزن کاهش داده ی شما به سر جای اول خود برمی گردد و تعداد کمی از شما برای همیشه وزن خود را پایین نگاه می دارید.

اگر چاق هستید یا اضافه وزن دارید، سلامت شما در خطر است. شما در معرض خطر بیماری قلبی، سرطان، دیابت نوع دوم، مشکلات صفرا، آرتروز و مرگ زودرس قرار دارید. یعنی تعدادی از شما در اثر چاقی دچار ناراحتی و بیماری می شوید و از طول عمرتان کاسته می شود.

مطمئنا نمی خواهید جزو این عده باشید. می خواهید؟

احتما که این طور نیست. اما اجازه دهید ببینیم اکنون اوضاع چطور است. ببینیم آیا آمادگی داشتن نوع تفکر جدیدی دارید، حاضرید از دریچه ای جدید به خودتان نگاه کنید و روش زندگی جدیدی را آغاز کنید. زندگی ای که به کاهش وزن همیشگی منتهی شود. آیا از این که این بیماری همه گیر شامل شما شود، نفرت دارید؛ ، بیماری ای که تمام ملت را به ملتی چاق تبدیل می کند؟ آیا این طور است؟ آیا آماده اید که درها را به سوی کاهش وزن همیشگی بگشاید؟

یک شوخی قدیمی در روانشناسی هست که می گوید: «برای عوض کردن یک لامپ به چند تا روانشناس نیاز داریم؟» پاسخ: «فقط یک نفر، البته اگر لامپ خواستار عوض شدن باشد.»

مردم فقط زمانی تغییر می کنند که آمادگی آن را داشته باشند و لازم است که دقیقا در وضعیت آمادگی برای تغییر قرار داشته باشید. به همین علت است که می خواهم در آزمایش زیر که تست آمادگی نام دارد شرکت کنید و بعد از راه حل های هفت گانه استفاده کنید. به همهی سؤالات صادقانه پاسخ بدهید دقت کافی صرف پاسخگویی به آنها نمایید و مطمئن شوید که توجه کافی را به تفسیر امتیازات خود مبذول داشته اید.

آنچه فکر میکنی تبدیل میشی

چشم انتظار

موفقیت باشید مهم نیست در کجا به این رشته تسلسل خاتمه می دهید، مهم نیست وزن شما چقدر است، مهم نیست چقدر از تصویری که در آینه می بینید متنفرید؛ حال وقت آن فرا رسیده است که از این هفت کلید طلایی برای کاهش وزن پایدار استفاده کنید، مشکل خود را حل کرده و به بهترین نحو زندگی خود را ادامه دهید.

باور کنید وقتی می گویم که این امکان وجود دارد، پس واقعا می توانید آن را انجام دهید و شما ارزش آن را دارید. شما فردی قوی و باهوش هستید و صلاحیت رسیدن به بزرگترین اهداف خود را دارید. یک مثل قدیمی می گوید:

خدا هیچ چیز کم ارزشی را خلق نکرده است.» هر آنچه را که برای کاهش وزن لازم باشد، دارید. سالم باشید و طوری زندگی کنید که استحقاق آن را دارید. حال زمان انجام آن فرا رسیده است.

حال زمان آن فرا رسیده است که درها را سوی کاهش وزن پایدار و همیشگی بگشایید.

محصولات

منابع

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه