سلام دوستان گرامی در این سری از مقالات وب سایت اسپینو به بررسی روش‌های کاهش وزن می پردازیم روش های زیادی برای لاغری و کاهش وزن وجود دارد ولی همه آنها کارساز نیستند با ما همراه باشید.

روش‌های کاهش وزن

با توجه به اینکه آمار چاقی در کشور افزایش پیدا کرده است و همه به دنبال راه هایی برای رسیدن به تناسب اندام خود هستند. بنابراین در ادامه می خواهیم روش هایی که در رابطه با کاهش وزن به کار برده می شوند را معرفی کنیم:

ژیم های غذایی

در حال حاضر پنج روش رژیم غذایی وجود دارد:

الف) قطع کامل استفاده از کربوهیدرات ب) استفاده از پودرهای آماده شده در غذای رژیم گیرنده که این پودرها معمولا از پست ترین انواع پروتئین هستند. مصرف خیلی از آنها در کشور سازنده ممنوع است، اما این کشورها آنها را به کشورهای عقب افتاده و کشورهای جهان سوم صادر می‌کنند.

پ) استفاده از پروتئین خالص و حذف کامل کربوهیدارت

ت) استفاده از رژیم چربی خالص و حذف کامل کربوهیدرات و پروتئین

ث) استفاده از هر ۳ گروه غذائی (کربوهیدارت، پروتئین، چربی)

سونای خشک

کاهش وزن با تعرق و کاستن از مقدار آب بدن یکی دیگر از راههای لاغری است. اما نتایج این روش لاغری فقط چند روز ادامه دارند.پس از مصرف معمول آب و مایعات و نمک، وزن به سرعت به میزان اولیه باز خواهد گشت.

طب سوزنی

روش بسیار خوبی است که با زدن سوزنهایی در قسمتهای خاص، در بیمار احساس سیری به وجود می‌آید. این احساس او را از خوردن منع کرده است و همین کار سبب لاغری می‌شود. متاسفانه بیشتر متصدیان این برنامه، آگاهی کامل از طب سوزنی و مسیر اعصاب اشتها ندارند به همین دلیل میزان موفقیت در استفاده از این روش در کشورمان ضعیف است. در طب سوزنی حقیقی نباید لیست غذایی خاصی به فرد چاق داد زیرا با استفاده از سوزنهای یاد شده، اشتها کور می‌شود و رغبت به خوردن از بین می‌رود. بنابراین اگر همراه آن لیست غذایی بدهند یعنی این نوع طب سوزنی، تقلبی است.

برای کاهش وزن سریعتر می توانید از محصولات وب سایت ما استفاده کنید.

فروشگاه

منبع

موفق و پیروز باشید.

 

  • espino
  • اردیبهشت ۳۱, ۱۴۰۰
  • 162 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه