سلام دوستان عزیز در این سری از مقالات وب سایت اسپینو به بررسی رژیم برنج یا Rice Diet می پردازیم که چگونه می شود با خوردن برنج نیز لاغر ماتد خیلی از افراد دیوانه وار برنج را در هر وعده غذایی به صورت مکرر استفاده می کنند با ما همراه باشید.

 

رژیم برنج

هدف از لاغری با رژیم برنج کمک به بهبود سلامت قلبی، کلیه و مبارزه با چاقی است. در این مقاله درباره اینکه آیا لاغری با برنج امکان پذیر است یا خیر صحبت می‌کنیم.

رژیم برنج چیست؟

رژیم غذایی برنج دارای سابقه طولانی دارد اما امروزه بسیار رایج است و با گذشت زمان طرفداران بیشتری پیدا می‌کند. همانطور که گفتیم هدف اولیه این رژیم کمک به بهبود سلامت قلب و کلیه و مبارزه با چاقی بود اما در حال حاضر برای کاهش وزن نیز از آن استفاده می‌شود. این یک رژیم غذایی کم چرب، کم سدیم، کم پروتئین و کم کالری است که به ورزش و مدیتیشن منظم نیاز دارد. میزان انرژی روزانه مشخص شده در مرحله اول ۸۰۰ کالری است.

رژیم برنج

لاغری با رژیم برنج چگونه است ؟

طبق کتاب رسمی ، این رژیم غذایی با تمرکز بر محدود کردن نمک و غذاهای سرشار از سدیم کار می‌کند. این کار بدن شما برای رهایی از تورم و وزن آب اضافی کمک می‌کند. همراه با خوردن غذاهای کم سدیم، رژیم غذایی چربی‌های اشباع شده را نیز محدود می‌کند.

در رژیم مجاز به خوردن چه غذاهایی نیستیم؟

ممکن است با دریافت کالری کم بدن شما آسیب ببیند. دنبال می‌کنید باید از غذاهای شور، فرآوری شده و پرچرب اجتناب کنید. اگر به این برنامه غذایی پایبند باشید، الکل و شیرینی‌ها از جمله دسرها و نوشیدنی‌های شیرین نیز مناسب شما نیستند. همچنین برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید در نظر بگیرید که اندازه وعده‌های خود را کاهش دهید.

 

برای کاهش وزن سریعتر می توانید از محصولات وب سایت ما استفاده کنید.

فروشگاه

منبع

موفق و پیروز باشید.

 

  • espino
  • خرداد ۲۸, ۱۴۰۰
  • 130 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه