افرادی که کارمند هستند و روزهای پر مشغله را پشت سرمی گذارند کمی سخت است تا رژیمی لاغری را پیش بگیرند در این مقاله به بررسی رژیم لاغری برای کارمندان می پردازیم با ما همراه باشید تا رژیم را راحت تر برای خود انتخاب کنید.

 

تسلیم نشوید. برای کمتر خوردن و بیشتر حرکت کردن نیاز به وقت اضافی در روز نیست. در این مقاله نحوه ارزیابی مجدد زمانی و روش هایی هوشمند برای کاهش وزن را به شما آموزش می دهیم.

رژیم لاغری برای کارمندان شما باید 4 نکته اساسی را رعایت کنید تا به تعادل در رژیم خود برسید.

 

طرز فکر خود را تغییر دهید

هر گام کوچکی که به سمت سبک زندگی سالمتر برمی دارید مهم است. بیشتر مردم فکر می کنند باید روزی یک ساعت به باشگاه بروند یا برنامه غذایی سرشار از غذاهای فوق العاده داشته باشند و وقتی به این سطح نمی رسند تسلیم می شوند و دست از تلاش بر می دارند. به جای اینکه به کل روز به عنوان موفقیت یا شکست نگاه کنید، در نظر داشته باشید که هر انتخابی که می کنید یک فرصت است تا در مسیر سالم گام بردارید.

غذای خود را کاهش دهید

برای کاهش وزن مجبور نیستید حتما غذای مخصوص به خودتان یا غذایی متفاوت میل کنید. تنها کافیست کمتر غذا بخورید و کمتر غذا خوردن هم به معنای بیشتر وقت گذاشتن یا بیشتر هزینه کردن نیست. بیشتر مردم در طول روز بین ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ کالری نیاز دارند، اگر بخواهند از راهی سالم و قابل تحمل وزن کم کنند، خوردن وعده های کوچک و ناخنک نزدن به غذا بهترین راه برای کاهش کالری دریافتی در طول روز است.

تحرک داشته باشید

۳۰ تا ۶۰ دقیقه وقت کنار گذاشتن برای ورزش ایده آل است، اما  بدون قرار گرفتن در حالت ایده آل ورزشی هم کالری بسیاری می سوزانید. در واقع هیچ اشکالی ندارد که هفته ای ۱۵۰ دقیقه فعالیت را به حرکات سریع و کوتاه تقسیم کنید. اگر پنج روز در هفته ۱۰ دقیقه صبح، ۱۰ دقیقه ظهر و ۱۰ دقیقه شب فعالیت ورزشی داشته باشید به هدف خود می رسید.

 

رژیم لاغری برای کارمندان

 

وقتی می توانید بایستید ننشینید

عادت به نشستن زیاد برای قلب، مغز و برای دور کمرتان خوب نیست. مقداری از زمان های نشسته ی خود را به ایستاده ( پیاده روی، بپر بپر کردن، ورزش ) تغییر دهید تا کمک کند کالری بسوزانید. شاید این کار به خودی خود زیاد به کاهش وزن منجر نشود اما برای ثابت نگه داشتن وزنی که کم کردید بسیار مفید است.

رژیم لاغری برای کارمندان و کاهش وزن برای کارمندان

برای کاهش وزن سریعتر می توانید از محصولات وب سایت ما استفاده کنید.

فروشگاه

منبع

 

موفق و پیروز باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه