سلام دوستان عزیز همیشگی در این مقاله به بررسی رژیم پل مکنا چیست ؟ می پردازیم رژیم پل مکنا بر این باور است برای چاقی رژیم لاغری لازم نیست بلکه باید روش زندگی کردن را تغییر داد با ما همراه باشید.

 

رژیم پل مکنا چیست ؟

پل مکنا معتقد است که حتی رژیم گرفتن استرس مضاعفی را به فرد وارد می‌کند. هر نوع استرسی می‌تواند باعث پرخوری و اضافه وزن شود. افراد پرمشغله معمولا استرس و فشار زیادی را تجربه می‌کنند. این افراد عموما به سلامتی خود اهمیت چندانی نمی‌دهند، زمان کافی برای غذا خوردن نمی‌گذارند و بیشتر مواقع غذای خود را سرپایی و با عجله می‌خورند.

مثالی از رژیم پل مکنا

پل مکنا از یک مثال جالب برای توجیه این راهِ درمانی استفاده می‌کند. او می‌گوید درست غدا خوردن مانند بستن بند کفش و یا رانندگی است. شما در ابتدا با دقت و تمرکز بالا بند کفش خود را می‌بندید و یا رانندگی می‌کنید، اما با تکرار هر روزه این دو کار، بعد از مدتی دیگر به صورت ناخود ‌آگاه به سمت مقصد می‌رانید و بند کفش را می‌بندید. درست غذا خوردن نیز بعد از مدتی تکرار مانند رانندگی برایتان عادت می‌شود. دیگر به صورت ناخود‌آگاه غذای سالم می‌خورید بدون اینکه به کاهش وزن‌تان فکر کنید.

رژیم پل مکنا چیست ؟

رژیم پل مکنا بر این بارو است که :

  • رژیم‌ها سخت‌گیرانه و محدود کننده هستند.
  • بعد از رژیم گرفتن احساس پرخوری به شخص دست خواهد داد.
  • رژیم باعث برنامه ریزی غلط تغذیه ای می شود.

چقدر وزن کم خواهیم کرد ؟

رژیم لاغری پل مکنا یک برنامه غذایی مشخص ندارد که به شما بگوید انتظار چه میزان کاهش وزن را داشته باشید. در نتیجه مشخص نیست چه مقدار کاهش وزن را می‌توانید با آن تجربه کنید.

دلایل شکست افراد در چیست؟

پل مکنا اعتقاد دارد ۹۰ درصد افراد در کاهش وزن و برنامه رژیم‌شان شکست می‌خورند. زمانی که افراد چاق به کالری‌شماری و محدود کردن کربوهیدرات‌ها ادامه می‌‎دهند، در واقعیت گرسنگی را تحمل می‌کنند. وقتی از گرسنگی خسته می‌شوند و رژیم را قطع می‌کنند، پر خوری شروع می‌شود؛ در نتیجه وزن از دست رفته دوباره برمی‌گردد. دقیقا زمانی که محدودیت‌ها را برمی‌دارید، بدن سعی می‌کند تمام گرسنگی‌هایی که این مدت تحمل کرده است را با پرخوری جبران کند.

برای کاهش وزن سریعتر می توانید از محصولات وب سایت ما استفاده کنید.

فروشگاه

منبع

موفق و پیروز باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه