یکی از ویژگی هایی که قبل از رژیم گرفتن باید مورد بررسی قرار بگیرید این موضوع است که آیا این رژیم به دن صدمه می زند یا خیر رژیم کانادایی از آن دست از رژیم هاست که به بدن صدمه نمی زند در این مقاله به بررسی رژیم کانادایی چیست ؟ می پردازیم با ما همراه باشید.

 

رژیم کانادایی چیست ؟

رژیم کانادایی رژیمی است که در طی 13 روز وزن شما را کاهش خواهد داد و شما می توانید آن را بروی ترازو مشاهده کنید.

به همین دلیل است که رژیم کانادایی بین مردم رواج پیدا کرده است. ۱۳ روز ۱۳ کیلو کاهش وزن چرا که نه؟ این دقیقا همان چیزی است که بیشتر افراد به دنبالش هستند.

آیا این سرعت  کاهش وزن عوارض جانبی هم دارد؟

کاهش وزن سریع سبب به وجود آمدن حالت یویو در بدن می شود. اسباب بازی یویو را به یاد دارید؟ جسم قرقره ای که به یک ریسمان متصل است و وقتی رهایش می کنید با سرعت به سمت پایین می رود اما با همان سرعت نیز دوباره به بالا باز می گردد. دقیقا مدتی وزن کم می کنید و سپس دوباره بعد از ۱۳ روز به وزنی بیشتر از قبل باز می گردید.

آیا رژیم کانادایی موجب کاهش وزن می شود؟

جواب این سوال بله است. رژیم کانادایی بعد از ۱۳ روز می تواند وزن را کم کند. عدد روی ترازو کاهش وزن چشمگیری را نشان می دهد.

رژیم کانادایی چیست ؟

اما دلیل این همه کاهش وزن آن هم در ۱۳ روز چیست؟

در  رژیم غذایی کانادایی غلات و میوه ها کاملا محدود می شوند و مرف پروتئین افزایش می یابد. غلات و میوه ها در واقع همان کربوهیدرات هایی هستند که محدود کردنشان در رژیم غذایی سبب کم شدن وزن آب بدن می شود. بنابراین بعد از ۱۳ روز رژیمتان هرچقدر هم کم کالری بوده باشد امکان ندارد ۱۳ کیلو از ذخایر چربی تان آب شود. تنها مقداری از آن ۱۳ کیلو مربوط به چربی ها می شود و بخش چشمگیری شامل وزن آب بدن است.

این مورد تنها مختص رژیم کانادایی نیست، بیشتر افرادی که رژیم غذایی کاهش وزن را شروع می کنند پس از دو هفته شاهد کاهش وزن نسبتا بالایی هستند و این روند در ادامه به مرور کندتر خواهد شد.

برای کاهش وزن سریعتر می توانید از محصولات وب سایت ما استفاده کنید.

فروشگاه

منبع

موفق و پیروز باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه