سلولیت با ترکهای پوستی چه تفاوتی دارد

سلام دوستان گرامی در این سری از مطالب کاربردی سایت اسپینو به بررسی نکاتی پیرامون سلولیت با ترکهای پوستی چه تفاوتی دارد بپردازیم بنابراین خواهش میکنیم با ما همراه باشید.

تفاوت سلولیت با ترکـهای پوست چیست ؟

در این مقاله از سایت اسپینو به ناهمگونی سلولیت با ترکهای پوستی خواهیم پرداخت که ناهمگونی آن ها در چیست؟ آیا با وجود تفاوتهای آشکار در آن ها راههای بهبود گوناگونی دارد ؟

چه کسانی دچـار سلولیت یا ترکـهای پوستی میشوند ؟

نزدیک به همه ی انسان های دنیا دچار یکی از علائم سلولیت یا ترک های پوستی می باشند. بر پایه  بررسی های شکل گرفته نود درصد از خانم های دارای سلولیت و هشتاد درصد دارای ترک های پوستی هستند. این معظلات پوستی تا جاییکه سراغ بازیگران مشهور دنیا نیز رفته. هر دوی این عارضه موجب کاهش خودباوری می گردد اما درمانهای مختلفی برای هر یک می باشد.

تفاوت سلولیت با ترکهای پوستی بر اساس دلایل ایجاد آنها

علل  ایجاد ترکهای پوستی

ترکهای پوستی زمانی ایجاد می گردد که پوست تمایل دارد با سایز و ابعاد بدن تطابق ایجاد کند. رشد اندامهای بدن سریعتر از رشد پوست میباشد لذا در زمان رشد پوست کشیده و کلاژنها شکسته می گردد و ترک ها نمایان می شود.

 

سلولیت با ترکهای پوستی چه تفاوتی دارد

 

علل تشکیل سلولیت

سلولیت در لایه های چربی بین پوست و عضلات تشکیل می شود. زمانیکه میزان سلولهای چربی رشد کند به پوست و عضلات فشار می آورد. به همین جهت منجر به تشکیل سطح نا همواری می شوند. سلولیت به پوست پرتقالی نیز مشهور بوده و بسیاری از کارآزومده ها آنرا به برگهای کلم تشبیه میکنند.

 

سلولیت با ترکهای پوستی چه تفاوتی دارد

 

اختلاف آشکار بین سلولیت و ترک های پوستی

گاها هر دوی این معظلات پوستی در ناحیه هایی مشخص از اندام تشکیل میگردند و ممکنه انسان ها همزمان دارای سلولیت و ترک پوستی باشند. از نظر اشکار ترکهای پوستی قابل تحملتر از سلولیتها می باشند.

 

سلولیت با ترکهای پوستی چه تفاوتی دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه