با سلام خدمت شما دوستان عزیز در این مقاله به لاغری بر اساس گروه خونی A خواهیم پرداخت.

روغن در زندگی افراد گروه A هیچ نقشی ندارد، اما مقدار آن مهم است.

در گروه A لاکتوزها و قندهایی که می توانند منجر به بیماری و اختلال سیستم گوارشی شوند مخفی است. روغن زیتون و روغن پنبه دانه انتخاب بجا و خوبی هستند.

مایونزهای آماده، معمولا از روغن های مختلفی تهیه می شوند؛ لذا بهتر است آنها را از قفسه ها جمع کنید و سعی نمایید که خودتان آنها را با روغن های خنثی یا مفید تهیه کنید.

آنچه که در مورد دانه های خوراکی باید بدانیم:

بادام زمینی را به طور دائمی می توانید در منزل داشته باشید، چرا که حاوی پروتئین های مفیدی می باشد. پوست لخت آن را بشکنید، اما پوست نازک و قهوه ای که روی آن را پوشانده نگیرید و بادام ها را با آن پوست بخورید، چرا که حاوی مواد ضد سرطان می باشد.

لاغری بر اساس گروه خونی A

آنچه که باید در مورد حبوبات بدانید:

غیر از موارد سمت راست (مضر)، میانه افراد گروه A با حبوبات خوب است.

به نخوردن باقلی دقت کنید، چرا که تولید انسولین را کاهش میدهد و بعض منجر به تجمع چربی و بروز دیابت می شود.

نکاتی که باید در مورد خمیرها، آردها و نانها بدانیم:

آردهای کنترل شده و با کیفیت را مصرف کنید؛ دقت کنید ۹۰ درصد خاصیت اولیه ی خود را از دست نداده باشند.

اگر آرد گندم را با بلغور مصرف می کنید، آنها را با میوه هایی مانند: آناناس، زردآلو، گریپ فروت یا میوه های مفید) مخلوط کنید. این اقدام جلوی تولید اسید را می گیرد، چون گروه A برخلاف گروه 0 به آلکالین های قدرتمندی نیاز دارد.

نکات مهم:

اگر به کرات دچار زکام میشوید، یا ترش میکنید و یا مبتلا به اسم هستید؛ چاودار برای شما مضر است. به ویژه اگر اضافه وزن داشته باشید. خمیرهایی که با سویا و یا برنج تهیه شده باشند مناسب تر هستند.

نکاتی که باید در مورد سبزیجات بدانیم

ویتامین ها، مواد معدنی، پروتئین ها، کربوهیدرات ها و مواد صفراوی به وفور در سبزیجات یافت می شوند. اگر مواد غذایی طبیعی را به طور مخلوط یا پخته مصرف کنید، به فواید تمام آنها دست خواهید یافت.

در بین سبزیجات مواردی هستند که برای گروه A مناسب نمی باشند. مانند مواردی که در سمت راست جدول بالا دیده می شوند. پروتئینهای موجود در تمام آنها در گروه مضر قرار می گیرند، که این پروتئین ها بیش از همه، گروه A و B را تحت تأثیر قرار میدهند و دلیل آن نیز حساس بودن سیستم گوارشی آنهاست.

محصولات

منابع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه