با سلام خدمت شما دوستان عزیز در این مقاله به لاغری بر اساس گروه خونی O خواهیم پرداخت

آنچه که باید در مورد میوه ها بدانید:

از میوه های توصیه شده و مفید به وفور می توانید مصرف نمایید. انجیر، آلو و زردآلو حتی اگر خشک شده باشند هم محتوی موادی هستند که برای ترشحات اسید معده افراد گروه O مفید است.

هر چند خربزه کاهش دهنده ترشح اسید معده است، اما با این وجود معده با حساسیت با آن برخورد می کند.

قوانین پایه: تمام میوه های قرمز، صورتی و آبی به راحتی توسط سیستم گوارشی هضم می شوند.

آنچه که باید در مورد انواع آبمیوه و آب سبزیجات مورد توجه قرار دهید:

اینها مطلقا برای رفع تشنگی مصرف نشوند. آناناس به عنوان یکی از مواد مهم و مورد توجه مطرح است و همچنین تمشک و زردآلو را مشابه دارو و به آرامی بنوشید.

اگر به فکر تهیه مخلوطی از ویتامین ها هستید، آب میوه ها را با آب سبزیجات مخلوط نکنید، البته گاهی می توانید آب هویج را به نوشیدنی های خود اضافه و با آنها مخلوط کنید.

از خواص نوشیدنی های خنثی استفاده کنید، چرا که در متابولیسم سیستم گوارش، تعادل برقرار میکنید.

به وجود نمک در افشره سبزیجات دقت کنید؛ این میزان گوجه فرنگی حدود ۱۰٪ است.

لاغری بر اساس گروه خونی O

آنچه که در مورد ادویه ها باید بدانید و مورد توجه قرار دهید:

جلبک دریایی به عنوان یک انتخاب مناسب مطرح است، زیرا به عنوان یک گیاه و سبزی دریایی متابولیزم را متعادل می کند و به عنوان محافظ معده مورد توجه می باشد. ادویه هایی که باید مورد توجه اولیه شما باشد جعفری و ادویه ی مخلوط می باشد که با ترکیب زنجبیل و فلفل قرمز دستگاه گوارشی را تنظیم می کند.

دقت: سرکه باید نقش یک چاشنی عادتی را برای ما از دست بدهد. البته این نکته از طرف دوستداران سرکه با واکنش روبرو خواهد شد

آدامو و گروه تحقیق او بر روی هزاران نفر از بیمارانشان انواع سرکه را آزمایش کردند و برای گروه 0 به نتیجه خوبی نرسیدند. چرا که برای معده ای که ذاتا اسیدی است و ترشحات اسیدی آن زیاد است، سرکه به عنوان چاشنی، منجر به ترشح بیشتر اسید معده میشود.

ضمنا مجبور به ترک خوردن این مواد لذیذ نیستید: عسل، شکر و حتی شکلات به زندگی و عادت تغذیه ای شما لذت و تنوع می بخشد.

آن چه که در مورد گیاهان دارویی و چای ها باید بدانید:

به سادگی یکی از گیاهان دارویی را انتخاب کنید و با یک نوع چای از گروه مفید یا خنثی ترکیب کنید. این ماده به ویژه برای افراد گروه خونی 0 توصیه می شود. به خاطر سیستم گوارشی و ایمنی شان مصرف چای ها و دم کرده های گیاهی توصیه می شود.

به هیچ عنوان از گروههای مضر، چای ترکیبی درست نکنید، چرا که به جز نقشی که در رقیق شدن خون دارد، قادر خواهد بود که سیستم ایمنی شما را زیر و رو کند.

به خاطر بسپارید دم کرده های گیاهی چنان چه به طور مداوم مصرف شوند، می توانند عوارضی را از خود به جای بگذارند که این به دلیل آزاد شدن مواد مؤثر آنها است.

بادمجان و سیب زمینی را ترجیح مصرف ننمایید، چرا که منجر به بروز آکنه در فرد می شود.

در مورد قارچ آن چه که شناخته شده، این است که به تولید انسولین و افزایش وزن کمک می کند و اگر این انسولین خارج نشود، احتمال ابتلا به دیابت در فرد بالا می رود. خبر خوب: گوجه فرنگی را به راحتی می توانید مصرف کنید. چون حاوی ویتامین K می باشد که گروه خونی O به آن احتیاج دارد.

محصولات

منابع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه