هفت کلید طلایی لاغری

سلام دوستان گرامی در این سری از مطالب کاربردی سایت اسپینو به بررسی ادامه هفت کلید طلایی لاغری در مورد آخرین راه حل کاهش وزن و لاغری بپردازیم بنابراین خواهش میکنیم با ما همراه باشید.

هفت کلید طلایی لاغری

کلید پنجم: استفاده از غذاهای پر انرژی و کم کالری بیشک آن قدر باهوش هستید که بدانید اگر بدن شما بیشتر از مصرف و سوخت

مورد نیاز خود غذا دریافت کند، مقادیر زیادی وزن اضافی تولید می کند. با این اوجود، اگر از غذاهای بی فایده و مضر به مقدار زیاد مصرف کنید و به مزه و لذت بخش بودن غذا بیشتر از فواید تغذیه ای آن اولویت بدهید، در نتیجه روز به روز بر وزن شما افزوده خواهد شد.

پنجمین کلید، تغذیه با مواد مقوی است که در را به سوی کنترل غذای شما می گشاید: روشی برای تعادل تغذیه ای که از لحاظ سادگی و قدرت در ایجاد تحول همتا ندارد.

دیگر لازم نیست کالری و وزن مواد مصرفی خود را حساب کنید، چیزی را اندازه گیری کنید یا فهرست غذاهای سوختی یا جایگزین را به خاطر بسپارید. در مورد غذا به روشی کاملا متفاوت آموزش خواهید دید. به روشی که هیچ کس و هیچ کتاب رژیم غذایی تا کنون دربارهی آن بحث نکرده است.

این روش تغذیه ای، مؤثرترین راه حل کنترل غذا در زندگی شماست. همان طور که بعدا متوجه خواهید شد، فقط لازم است راجع به دو نوع غذا اطلاع حاصل کنید، فقط دو نوع! با استفاده از این کلید، بدن خود را طوری برنامه ریزی

خواهید کرد که به اندازه ای که مناسب آن است، وزن کم کند و لاغر شود.

این راه حلی است که می توانید آن را تا آخر عمر خود به همراه داشته باشید. به طوری که در نهایت می توانید مبارزهی کاهش وزن را با گرفتن رژیم و شروع از زندگی همراه با کنترل بر تغذیه که در طی سال ها فاقد آن بودید، خاتمه دهید.

کلید، ششم: ورزش هدفمند و برنامه ریزی شده هم اکنون ورزش به عنوان یکی از عوامل مهم کمک به کاهش وزن و حفظ آن محسوب می شود. اما مشکل اینجاست که بیشتر مردم آن قدر از ورزش کردن فاصله گرفته اند که هرگز بر روی پوست خود عرقی ناشی از ورزش کردن احساس نمی کنند.

مطمئن باشید که من از شما نمی خواهم ساعات بی اشتهایی را صرف انجام ورزش در حد حرفه ای کنید، برای قهرمان المپیک شدن سفر کنید یا خود را غرق انجام ورزش های سوئدی بدون استفاده از هیچ وسیله ی ورزشی کنید. بلکه کاملا بر عکس. ابا کلید ششم دری را به سوی کنترل بدن خود خواهید گشود و این قدرت را به دست خواهید آورد که با کیلوهای وزن اضافی خود مبارزه کنید و حداکثر نتایج را به دست آورید. می توانید کم کم شروع کنید و با آهنگی مناسب خود ادامه دهید.

یکی از بدترین مواردی که در مورد افرادی که سعی دارند وزن بدن خود را کم کنند مشاهده می شود، این است که آنها در مورد ورزش افراط می کنند. آن قدر زیاد که مسائل مخرب دیگری به وجود می آید که می تواند صدمات روانی و فیزیکی زیادی به شخص وارد کند. در عوض، شما را با روش متعادلی از توانبخشی و ورزش های بهینه سازی وضعیت قلب آشنا می کنم که موجب سوخت کالری به صورت متمرکز می شود. بله، خود را کمی به سختی می اندازید اما به زودی از عملکرد بدن خود شگفت زده خواهید شد؛ آن قدر که احساس شعف فراوانی از انجام آن به شما دست می دهد.

با استفاده از ابزارهای انگیزه بخش خاصی متوجه خواهید شد که چگونه ورزش را کانون انرژی های خود قرار دهید و آن را به جزو لاینفک زندگی خود تبدیل کنید. کنترل بدن شما فرصتی واقعی را در اختیار شما قرار می دهد. مهم اهم نیست که از زمانی که آخرین بار ورزش کرده اید، چه مدت می گذرد.

کلید هفتم: دایرهی حمایت و پشتیبانی شما بالاخره با استفاده از کلید هفتم دری را به سوی کنترل گروهی و اجتماعی باز می کنید که به وسیله ی آن حمایت مردمی که شما را تشویق به لاغر شدن می کنند و زمینه را برای رسیدن شما به اهدافتان فراهم می کنند می آورید.

هفت کلید طلایی لاغری

در روابط حمایت کننده و فعال خانواده و دوستان، انرژی انگیزه بخشی ما دارد. اگر واقعا خواهان کاهش وزن هستید، باید سعی کنید خود را در جم کسانی قرار دهید که از شما می خواهند آن را انجام دهید و به سلامت شما علاقه مندند. با وجود چنین افرادی در زندگی، که در واقع حامیان شما هستند خیلی بهتر می توانید موفق شوید. هشدار: می دانم به چه فکر می کنید. میدانم که همین الآن بعضی از این راه حل ها برای شما معتبر به نظر نمی رسند و ظاهرا اهمیت زیادی برای شما ندارند. می توان برای بعضی از این هفت راه حل تفسیر یا توضیحی ملایم و مناسب نوشت و چندان آنها را به طور جدی اجرا نکرد. اما اشتباه نکنید و فراموش نکنید که تفاوت بین کسانی که آن را غلط میانگارند و کسانی که آن را درست می دانند این است که دسته ی دوم از هر هفت راه حل به طور کامل استفاده می کنند. بنابراین اگر در اثر چاقی و اضافه وزن تا سر حد مرگ بیمار شده اید، اگر سالها با آن جنگیده اید، اگر از خریدن و پوشیدن لباس های گشاد خسته شده اید و اگر با اشکست مواجه شده اید، می توانید همین الان تصمیم بگیرید که همه اینها را تغییر دهید؛ آن هم با استفاده از کلیدهایی که برای کنترل وزن شما برای همیشه و تا ابد به کار می روند.

محصولات

منابع

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه