ژل لاغری

سلام دوستان گرامی در این سری از مطالب کاربردی سایت اسپینو به بررسی نکاتی پیرامون ژل لاغری بپردازیم بنابراین خواهش میکنیم با ما همراه باشید.

انعطاف پذیری مغز

همه مواردی که در مورد کالری ها وجود دارد برای (چربی) ها هم صادق است. چربی ها در حالت طبیعی خود که در گیاهان و موجودات زنده وجود دارند، به نوعی ذخیره می شوند که حداکثر انرژی در حداقل فضا جمع شود. مواد چرب همچنین دارای بالاترین کالری هستند: ۹ کالری در هر گرم در مقایسه با ۳ یا ۴ کالری در هر گرم کربوهیدرات. در نتیجه چربی ها نباید از رژیم غذایی حذف شوند، چر که این کار باعث بوجود آمدن کمبودهای جدی در بدن می شود. غشای سلول های ما عمدتا از چربی ساخته شده است تا قابلیت ارتجاعی داشته باشد و بتواند اطلاعات را از خود به راحتی عبور دهد. اگر از مواد چرب کافی استفاده نکنیم دیواره سلول ها سخت می شود و اطلاعات نمی تواند رژیم های غذایی همواره کاهش میزان روغن دریافتی به حداقل و حتی قطع کامل آن را دستور داده اند ولی چربی برای عملکرد بدن ضروری است. مهم است که حالت تعادل مناسب را پیدا کنیم و هر نوع روغنی را مصرف نکنیم.

ژل لاغری

به راحتی از یک سلول به سلول دیگر منتقل شود. به تدریج، عملکرد کل بدن کند می شود و پیری زودرس به ویژه در مغز و سیستم عصبی رخ می دهد

دو قاشق سوپ خوری در روز

اگر می خواهید وزن کم کنید باید مقدار چربی دریافتی خود را کاهش دهید و (روغن های گیاهی) را در اولویت قرار دهید این روغن ها حاوی اسیدهای چرب ضروری اشباع نشده) هستند که دیواره سلول ها را تغذیه می کند. هر جا که ممکن است بدون سرخ کردن از این روغن ها استفاده کنید چرا که اسیدهای چرب شکننده هستند و با گرما از بین می روند. کاملا از مصرف روغن های حیوانی بپرهیزید (کره، پنیرهای چرب ضروری در روغن زیتون، دانه انگور، آفتابگردان، ذرت و کنجد بهره مند شوید.

آیا میدانستید؟

مراقب چربی های پنهان باشید. به خصوص در مواد غذایی حاضری و آماده، کیک ها شیرینی ها، سس ها و غذاهای آماده از مصرف بیش از حد مواد سرخ کردنی بپرهیزید، گرمای شدید مواد تشکیل دهنده روغن ها را از بین می برد و مقدار زیادی از روغن جذب غذا می شود، چربی موجود در اردک و غاز منظر چربی حیوانی است که دارای میزان مناسبی از اسیدهای چرب ضروری است

روغن های حیوانی دارای اسیدهای چرب اشباع شده است که می توانند به شریان ها و رگ ها آسیب برسانند برای اضافه کردن طعم و دلپذیرتر کردن عذایتان، انواع مختلف روغن های گیاهی ژل لاغری را تهیه کنید.

آیا این ژل فقط برای شکم و پهلو استفاده میشه یا برای سایر نواحی بدن هم مورد استفاده قرار میگیره؟

دوتا از خواص بی نظیر این ژل ها یکی کاهش چربی و افزایش سوخت و ساز و دومی برای کاهش سایز و سفت شدن پوست استفاده میشود ، پس قطعا از این محصول فقط برای شکم و پهلو استفاده نمیشه و برای سایر نواحی بدن هم میتونید استفاده کنید از جمله برای سفت کردن بازو ، برای سینه و همچنین باسن و در صورت حساسیت نداشتن ب ترکیبات کرم برای استفاده غبغب هم مورد استفاده قرار میگیرند و تا به العان نتیجه خوبی هم حاصل شده است.

بهتر است قبل از استفاده از ژل لاغری از دمنوش افزایش متابولیسم مانند چای سبز زنجفیل دارچین چای قرمز و یا ترکیب همه ی موارد ذکر شده استفاده کنید

سعی کنید بعد از استفاده از ژل لاغری شکم و پهلو فعالیت بدنی یا ورزش حداقل پیاده روی سریع داشته باشد تا چربی های سوخته شده مصرف شوند.

با ارادت و مهــر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه